Biz Kimiz
Erka-EVD Türkiye'de Enerji Verimliliği, Enerji tasarrufu, Enerji Danışmanlığı uygulamalarını gerçekleştirmek, yaygınlaştırmak amacıyla 20 yıllık birikim ve tecrübenin üzerine kurulmuştur.

Erka-EVD, Enerji Verimliliği ve Tasarrufu konusuna çok önem vermektedi. Kurduğu sistemler ve geliştirdiği projeler de hem ileri mekatronik mühendisliği 'know-how' ını hem de işletmelerin değer yaratma yönetimi perspektifini taşıma çabasındadır.

Böylece Enerji Verimliliği Projelerinin işletme, ülke amaçlarına hizmet eden işletmenin değer yaratan sistemlerine entegrasyonu sağlanmaktadır.
Vizyonumuz
Enerji verimliliği alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, Türkiye'de lider , uluslararası pazarda söz sahibi olmak
Misyonumuz
Enerji verimliliği alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini arttırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.
Değerlerimiz
Güvenilirlik
Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.
Duyarlılık
Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak.
Müşteri Odaklılık
Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.
Açıklık
İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.
Çözüm Odaklılık
Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak
Tutkulu Olmak
Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize, paydaşlarımıza karşı sormluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, hedefimize ulaşmada inançlı olmak, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.
Esneklik
önetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler gelişmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.
 
 
Biz Tercih Ettiler
 • Arçelik
   
 • Bursali Havlu
   
 • Gamatex
   
 • Güral Porselen
   
 • Kütahya Porselen
   
 • Alvit
   
 • RB Karesi
   
 • Yurtbay Seramik
   
    
Bülten Aboneliği
Yasal ve Teknolijik gelişmelerden sürekli haberdar olmak için.Lütfen E-Posta Adresini Kayıt Ediniz.
 
 
 
 
Erka Group
 
 
Erka-EVD Enerji Etüt Proje Egitim Mühendislik Tel   :      +90 322 561 26 46   Gsm   : +90 533 648 76 48
Salbaş Esentepe Mah. Hacıosman Cad. No:68/A Çukruova / Adana Faks :      +90 322 561 26 01 E-Mail :  hk@erka-evd.com